03 اردیبهشت 1398
X
   
 
  • دسترسی سریع
  • جام جهانی

   جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه هم رسید و همان طور که اطلاع دارید تیم ملی ایران هم بعد از اردوها ، تمرین و تحمل سختی ها در این جام به میدان خواهد رفت.

   • کمپین اینستاگرامی چشم و دل شهر با شماست:
   جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه هم رسید و همان طور که اطلاع دارید تیم ملی ایران هم بعد از اردوها ، تمرین و تحمل سختی ها در این جام به میدان خواهد رفت.در دنیای امروز یکی از بهترین راه های ارتباطی با اعضای تیم ملی ایران و دادن روحیه مستقیم به بازیکنان استفاده از پتانسیل فضای مجازیست.بانک شهر به همین خاطر و در راستای مسئولیت اجتماعی خویش برای انتقال اعلام حمایت مردم و هم صدایی و همراهی دوستداران تیم ایران به بازیکنان تیم ملی ؛یک کمپین حمایتی تحت عنوان «چشم و دل شهر با شماست» راه اندازی نموده که شرکت در آن بسیار ساده است و جوایز نفیسی نیز در نظر گرفته است.
   • شرایط شرکت در کمپین:
   1.تصویرمربوط به کمپین را که لینک آن در انتهای همین متن آمده است دانلود کنید و با دوهشتگ #بانک_شهر و #شهرهشتادمیلیونی (دقیقا به همین شکل تایپ شوند) در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.
   2.فالوئرصفحه بانک شهر باشید.
   3.صفحه اینستاگرام شما نباید پرایویت(private) باشد تا امکان مشاهده تصویر کمپین در صفحه شما از طریق هشتگ ها وجود داشته باشد.
   • جوایز:10 کارت هدیه ۵ میلیون ریالی که از بین تمامی شرکت کنندگان در کمپین که شرایط بالا را رعایت کنند قرعه کشی خواهد شد.
   • زمان اعلام برندگان: روز یکشنبه بیست و چهارتیرماه ساعت ۲۰ مصادف با میلاد حضرت معصومه(س)
   جهت انتقال انگیزه و انرژی بیشتر به اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و همچنین مشارکت هرچه فراگیرتر در کمپین «چشم و دل شهر باشماست» می توانید دوستان خود را نیز در پست مربوطه در صفحه اینستاگرام بانک شهر منشن کنید.
   با آرزوی موفقیت و سربلندی تیم ملی ایران که چشم و دل شهر با آنهاست.
   #بانک_شهر #شهرهشتادمیلیونی
   @shahrbankofficial
   برای دانلود تصویر بر روی لینک پیوست کلیک نمائید
   فایل پیوست