02 شهریور 1398
X
   
 
  • دسترسی سریع
  • کمپین اینستاگرامی چشم و دل شهر با شماست
   جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه هم رسید و همان طور که اطلاع دارید تیم ملی ایران هم بعد از اردوها ، تمرین و تحمل سختی ها در این جام به میدان خواهد رفت
   در دنیای امروز یکی از بهترین راه های ارتباطی با اعضای تیم ملی ایران و دادن روحیه مستقیم به بازیکنان استفاده از پتانسیل فضای مجازیست.بانک شهر به همین خاطر و در راستای مسئولیت اجتماعی خویش برای انتقال اعلام حمایت مردم و هم صدایی و همراهی دوستداران تیم ایران به بازیکنان تیم ملی ؛یک کمپین حمایتی تحت عنوان «چشم و دل شهر با شماست» راه اندازی نموده که شرکت در آن بسیار ساده است و جوایز نفیسی نیز در نظر گرفته است.
   • شرایط شرکت در کمپین:
   1.تصویرمربوط به کمپین را که لینک آن در انتهای همین متن آمده است دانلود کنید و با دوهشتگ #بانک_شهر و #شهرهشتادمیلیونی (دقیقا به همین شکل تایپ شوند) در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.
   2.فالوئرصفحه بانک شهربه آدرس shahrbankofficial@باشید.
   3.صفحه اینستاگرام شما نباید پرایویت(private) باشد تا امکان مشاهده تصویر کمپین در صفحه شما از طریق هشتگ ها وجود داشته باشد.
   • جوایز:10 کارت هدیه ۵ میلیون ریالی که از بین تمامی شرکت کنندگان در کمپین که شرایط بالا را رعایت کنند قرعه کشی خواهد شد.
   • زمان اعلام برندگان: روز یکشنبه بیست و چهارتیرماه ساعت ۲۰ مصادف با میلاد حضرت معصومه(س)
   جهت انتقال انگیزه و انرژی بیشتر به اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و همچنین مشارکت هرچه فراگیرتر در کمپین «چشم و دل شهر باشماست» می توانید دوستان خود را نیز در پست مربوطه در صفحه اینستاگرام بانک شهر منشن کنید.
   با آرزوی موفقیت و سربلندی تیم ملی ایران که چشم و دل شهر با آنهاست.
   #بانک_شهر #شهرهشتادمیلیونی
   برای دانلود تصویرکمپین برروی لینک پیوست کلیک نمائید
   فایل پیوست