09 بهمن 1400
X
   
 
  • دسترسی سریع
  • صدور کارت هدیه اینترنتی
   مقدمه
   بانک شهر در راستای اصل مشتری مداری و سهولت در انجام امور بانکی و نیز عدم نیاز حضور مشتری در شعبه بانک، اقدام به راه اندازی سیستم ثبت سفارش و صدور کارت هدیه به صورت اینترنتی کرده است. کارت هدیه جایگزین مناسبی برای اشکال سنتی اهدای هدایا می باشد. راهی جدید برای تقدیر، احترام و اکرام اشخاصی که دوستشان داریم و می خواهیم این علاقه و تکریم را به اطلاع شان برسانیم.
   نحوه صدور کارت هدیه
   1. برای سفارش کارت هدیه مورد نظر خود، می بایست با مراجعه به سایت بانک شهر، از منوی «بانکداری الکترونیک شهرنت»، گزینه «صدور اینترنتی کارت هدیه» را انتخاب کنید.
   2. پس از تأیید و پذیرش قوانین فروشگاه اینترنتی بانک که در سایت تحت عنوان «قوانین سایت» از آن یاد شده، می توانید به مرحله بعد بروید.
   3. در این مرحله می توانید نوع و طرح دلخواه کارت را انتخاب کنید. این طرحها بر طبق نیاز به سه دسته تقسیم شده اند:
   الف) کارت هدیهی عمومی: این کارتها منقش به طرحها و تصاویر مشخصی مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج و ... می باشند.
   ب) کارت هدیه مناسبتی: این کارتها حاوی تصاویر و طرحهایی مربوط به اعیاد و مناسبتهای ملی، مذهبی و فرهنگی می باشند.
   پ) کارت هدیه شخصی سازی شده: طرح و تصویر این کارتها توسط خود شما و با توجه به گزینه های موجود انتخاب خواهد شد. همچنین شما می توانید متن دلخواه خود را بر روی کارت حک کنید.
   1. پس از انتخاب طرح و متن دلخواه، می بایست نسبت به تکمیل فرم خرید و پرداخت هزینههای مربوطه اقدام نمایید.
   2. در این مرحله، سایت یک «کد سفارش» به شما ارائه خواهد داد که از طریق آن می توانید سفارش خود را پیگیری کنید.
   3. پس از دریافت درخواست و تأیید آن، کارت هدیه مورد نظر حداکثر ظرف مدت 4 روز کاری، به نشانی اعلام شده ارسال می شود. پس از دریافت کارت، به منظور دریافت رمز عبور، کد فعالسازی مندرج در پاکت ارسالی را به سامانه پیامکی بانک شهر، به شماره 20003502 ارسال و نسبت به دریافت رمز عبور اقدام کنید. چنانچه پس از 12 ساعت رمز عبور برای شما ارسال نشد، دوباره سعی کنید.
   لازم به توضیح است که تمام این مراحل از طریق دستگاه «وب کیوسک» که در کیوسکهای بانک شهر قرار دارد، قابل انجام است. مزیت این دستگاهها «صدور آنی کارت هدیه» است. و این یعنی شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید کارت هدیه دلخواه خود را سفارش و در همان لحظه آن را دریافت کنید.
   1. ممکن است در طی این مراحل مشکلاتی به شرح زیر به وجود آید:
   الف) اعلام هرگونه مغایرت مالی در فرآیند صدور کارت هدیه
   ب) عدم دریافت رمز عبور
   پ) عدم ارسال کارت هدیه به نشانی مورد نظر
   ت) مفقود شدن کارت
   ث) انقضای کارت هدیه
   در صورت برخورد با هریک از این مشکلات، شما می توانید با در دست داشتن مدارک شناسایی، به نزدیکترین شعبه بانک شهر مراجعه کنید. همکاران ما همواره پاسخگوی شما خواهند بود.