03 خرداد 1401
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر، به مناسبت سالروزشهادت حضرت فاطمه‌ زهرا (س)

   پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر، به مناسبت سالروزشهادت حضرت فاطمه‌ زهرا (س)

   پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر، به مناسبت سالروزشهادت حضرت فاطمه‌ زهرا (س)

   مدیرعامل بانک شهر ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت غمبار دخت نبی اکرم (ص)؛ حضرت فاطمه زهرا سلام‌اللَّه‌علیها، زندگی ارزشمند آن بانوی مکرم را الگویی ناب و یگانه برای همه مومنان جهان برشمرد.

   به گزارش روابط عمومی بانک شهر، متن پیام دکتر سید محمد مهدی احمدی به شرح زیر است.


   بسم‌اللَّه‌الرحمن‌الرحیم


   دهه فاطمیه، پرتو نورانیت و معنویت بانوی دو عالم،حضرت صدیقه‌کبری سلام‌اللَه‌علیها و انعکاس ایمان، پاکی،اخلاص، بصیرت، شجاعت و مجاهدت این بانوی بزرگ اسلام است.

   اندیشیدن درباره‌ زندگی حضرت زهرای اطهر سلام‌اللَّه‌علیها و شناخت شخصیت معنوی و جایگاه بلندمرتبه ایشان همواره با اعجاز و شگفتی ها و عظمت فراوان همراه است.

   سراسر زندگی کوتاه و پربار فاطمه‌ زهرا سلام‌اللَّه‌علیها از کار و تلاش و تکامل و تعالی روحی، سرشار و در تمام فرازها و فرودها و سختی ها توأم با سرافرازی بوده است.

   انتخاب منش و روش زندگی آن بانوی بزرگوار و آن مادر فداکار به عنوان الگویی ارزشمند می تواند ما را مشمول رحمت و عنایت حضرت حق و مورد الطاف وجود مقدس ولی‌عصر قرار داده و روح پاک و مقدس ایشان از همه‌ ما خشنود باشد.

   اینجانب شهادت بانوی مکرم اسلام را به همه مومنان و دوستداران خاندان پاک نبی اکرم،تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و آرزومندم سوگواری های این ایام ذخیره معنوی همگان باشد.   سید محمد مهدی احمدی
   مدیرعامل بانک