05 خرداد 1401
X
   
 
  • سرفصل اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها
  • دیدار نایب رئیس هیات مدیره و معاون منابع انسانی با خانواده شاهد بانک

   درآستانه وفات حضرت ام‌البنین(س)انجام شد

   دیدار نایب رئیس هیات مدیره و معاون منابع انسانی با خانواده شاهد بانک

   دیدار نایب رئیس هیات مدیره و معاون منابع انسانی با خانواده شاهد بانک

   همزمان با فرا رسیدن وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، نایب رئیس هیات مدیره ، معاون اداری و توسعه منابع انسانی و مسئول امور دینی و فرهنگی با خانواده شاهد بانک دیدار و گفت وگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکتر محسن زرندی مقدم نایب رئیس هیات مدیره در این دیدار با ابلاغ پیام دکتر احمدی مدیرعامل بانک به خانواده شهدا،گفت: همسران شهدا نمادی از صبر و مقاومت هستند که از صفات برجسته حضرت ام‌البنین (س) بود.

   وی تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیاز امروز جامعه و وظیفه تمامی سازمان ها عنوان کرد و گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، محضر کسب فیض و وظیفه خدمتگزاری برای ادای دین به مقام والای شهداست.

   زرندی مقدم با بیان اینکه حضور فرزندان شهدا در بانک شهر افتخاری برای کارکنان این بانک است، تصریح کرد: تلاش می کنیم در راستای اهداف مقدس شهدا گام برداریم چرا که همه ما آنچه داریم از برکات وجود شهدا و خانواده معظم آنان است.

   در ادامه این دیدار دکتر اکبری اصل معاون اداری و توسعه منابع انسانی با اشاره به تاکیدات دکتر احمدی مدیرعامل بانک بر تکریم و دیدار با خانواده شاهد بانک، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران، میراث ارزشمند انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این عزیزان موجب عزت و افتخار همگان است.

   وی عنوان کرد: همسران و مادران شهدا شاهدان بی ادعایی هستند که با الهام از مکتب حضرت ام‌البنین(س) با خدا معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق و حقیقت راهی جبهه های نبرد با کفر کردند.

   اکبری اصل خانواده شهدا را الگوی صبر، مقاومت و ایستادگی در جامعه امروز عنوان کرد و افزود: همسران معظم شهدا نیز به عهد و پیمان خود با شهیدان وفادار ماندند و با تربیت فرزندانی موفق، در زمینه رشد و تعالی جامعه اسلامی تلاش‌های فراوانی کردند.

   حجت الاسلام و المسلمین صادقی مسئول امور دینی و فرهنگی بانک نیز، تکریم خانواده شهدا را یک تکلیف فرهنگی مهم عنوان کرد و گفت: معتقدیم ارج نهادن به مقام مادران و همسران شهدا وظیفه سنگینی است که بردوش تمامی مسئولان و کارکنان بانک است.

   این گزارش می افزاید، در پایان این دیدار، لوح تقدیر دکتر احمدی مدیرعامل بانک به خانواده معظم شهدا تقدیم شد.