19 تیر 1399
X
   
 
  • طبقه بندی مقالات
  •  
  • فهرست مقاله ها
   10 اصل برای جلب وفاداری مشتری

   10 اصل برای جلب وفاداری مشتری

   با توجه به این‌که سود ما از مشتری تامین می شود،ضروری است در برخورد با مشتری نهایت دقت را اعمال کنیم.

   نگاهی گذرا بر روش شخصیت شناسی مایرز بریگز

   نگاهی گذرا بر روش شخصیت شناسی مایرز بریگز

   انسان پر رمز و رازترین مخلوق خداوند است با دو بعد مادی و معنوی که همین سرشت ویژه، شرایط و ویژگی های خاصی را برای او ایجاد کرده است. اینک در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات و عصر انقلاب دانایی، بی‌شک نیاز به شناسایی دقیق‌تر ابعاد شخصیتی انسان ها در جوامع بشری و محیط های شغلی و کاری بیش از گذشته احساس می‌شود و قطعا شناخت انسان و پتانسیل های درونی او‌، ...

   NFC

   NFC

   NFC یک پروتکل ارتباطی با برد کوتاه بین دو وسیله مثل دو گوشی است؛ دستگاهی که آغازگر یا مبدأ ارتباط است با استفاده از القای مغناطیسی یک میدان موج رادیویی ایجاد می‌کند و دستگاه مقصد آن ‌را شناسایی کرده و به آن دسترسی پیدا می‌کند، سپس این دو وسیله می‌توانند داده‌های کم‌حجم را به‌صورت بی‌سیم و در مسافتی کمتر از چهار اینچ بین خود دادوستد‌ کنند.

   بازدارندههای پیشرفت صنعت الکترونیک در مجموعه بانکی کشور

   بازدارندههای پیشرفت صنعت الکترونیک در مجموعه بانکی کشور

   بیش نیمی از مسافرت های اداری مردم درخصوص مراجعه به بانک هاست که با حذف و یا کاهش آن می‌توان حجم بزرگی از مسافرت ها و به دنبال آن ترافیک، آلودگی هوا، مصرف سوخت و حتی هزینه مالی این مسافرت ها را کاهش داد.

   نقش سود بانکی بر افزایش یا کاهش تورم

   نقش سود بانکی بر افزایش یا کاهش تورم

   پدیده تورم در بیشتر کشورهای ‌جهان کم و بیش وجود دارد؛ اما نرخ آن در جوامع‌ و زمان‌های گوناگون فرق ‌می‌کند. این ‌پدیده‌ در دوره‌های اخیر در کشور‌های توسعه‌یافته کمتر مشکل‌آفرین بوده؛ زیرا این کشورها گرفتار تورم شدید و مزمن نیستند اما کشورهای ‌درحال توسعه با تورم‌های شدید مواجه هستند که آثار منفی بسیاری مانند افزایش نابرابری در توزیع درآمد، افزایش ...

   لزوم آموزش ضمن خدمت

   لزوم آموزش ضمن خدمت

   درگذشته چنین گمان می‌رفت که زمان آموختن با کارکردن و زندگی کردن از هم جدا هستند و آموزشی درخور توجه بود که پیش از آغاز کار به افراد داده می‌شد. این اندیشه اکنون روایی ندارد و آموزش و پرورش با زیستن انسان همراه است‌.

   تکنیک‌های نوین بازاریابی

   تکنیک‌های نوین بازاریابی

   درک نیازهای مشتری مهم‌ترین مرحله در فرآیند ارائه خدمات است؛ چراکه تنها در صورت جوابگویی به نیازهای مشتری است که وی حاضر به استفاده از یک محصول می‌شود. هر مقدار که یک فروشنده بتواند نیاز‌های مشتری را به طور موثرتری تشخیص دهد، می‌تواند به موفقیت در ارائه خدمت امیدوار‌تر باشد. از همین‌روست که ویژگی‌های شخصیتی و مهارت‌های ارتباطی فروشنده (کارمند ) از ...

   تورم

   تورم

   تورم، دلار، نرخ ارز، آمار بانک‌مرکزی، قیمت طلا، تحریم، نقدینگی سرگردان؛ اینها کلماتی هستند که چند ماه اخیر زیاد به‌چشم می‌خورد و از بسیاری از مردم کوچه و بازار شنیده می‌شود و بسیاری از روزها تیتر اول روزنامه‌ها و در بسیاری از میزگردهای تلوزیونی موضوع بحث بوده است.

   بانک شهر، بانک همین شهر است

   بانک شهر، بانک همین شهر است

   هنگامی‌ که "هنری فورد" مخترع اتومبیل در یکی از نطق‌های آتشین خود تجارتی که صرفاً به سود می‌اندیشد را حقیر توصیف کرد به کیمیای رمز موفقیت در تجارت دست یافته بود. تجارت از نگاه امثال یکه‌تازان این عرصه همچون فورد، چیزی ورای کسب منفعت و پول است. آنچه که فورد از تجارت و مبادله، طلب می‌کرد، همانا دسترسی به جلوه دیگری از زندگی بود.

   کمیته بال چیست؟

   کمیته بال چیست؟

   کمیته نظارت بانکی بال(The Basel Committee on Banking Supervision) که به اختصار آن را کمیته بال می‌نامند، از مراجع‌ بسیار مهم و فعال بین‌المللی در زمینه نظارت بانکی است. این کمیته در سال 1974 توسط رؤسای بانک‌های مرکزی کشورهای عضو گروه‌10 (G10) پایه‌گذاری شد.