19 تیر 1399
X
   
 
  • طبقه بندی مقالات
  •  
  • فهرست مقاله ها
   پولشویی چیست؟

   پولشویی چیست؟

   پولشویی به معنای قانونی کردن درآمدهای غیر قانونی، مشروع کردن پول‌های نامشروع یا تطهیر پول‌های حرام و یا تبدیل پول‌های کثیف ناشی از اعمال خلاف به پول‌های تمیز و پاک است.

   ارزش نام تجاری

   ارزش نام تجاری

   امروزه نام‌های تجاری بخشی از هویت سازمان محسوب شده و مهمترین نقش را در معرفی سازمان و خروجی آن برعهده دارند. وقتی که برای توسعه نام تجاری منابعی اختصاص می‌یابد مدیران اجرایی باید بدانند که کدام مشخصه نام تجاری، رفتار مشتری را هدایت می‌کند و در انتهای فرایند محصول سازمان تاثیرگذار است.

   عدالت سازمانی

   عدالت سازمانی

   عدالت سازمانی عبارت است از اینکه با چه شیوه‌ای با کارکنان رفتار شود که احساس کنند به‌صورت عادلانه با آنها رفتار شده‌است که شامل ادراک از منصفانه بودن پرداخت‌ها و برابری در رویه‌های سازمانی و عادلانه بودن رفتارهای بین شخصی در سازمان است. بنابراین هدف از این تحقیق شناسایی عواملی است که می‌تواند منجر به ادراک عدالت سازمانی در بین کارکنان شود. این ...

   ده گام مقدماتی برای سرمایه‌گذاری در بورس

   ده گام مقدماتی برای سرمایه‌گذاری در بورس

   برای سرمایهگذاری در بورس توجه به برخی نکات میتواند مفید باشد و ما را در رسیدن به اهدافمان یاری دهد.

   نقش عامل انسانی در چابکی سازمان

   نقش عامل انسانی در چابکی سازمان

   با سپری شدن عصرکشاورزی و صنعت و اضافه شدن عواملی نظیر تجهیزات مدرن، فناوریهای اطلاعاتی و تکنولوژیهای پیشرفته تولید سبب شد بازارها شاهد خدمات و محصولات گسترده و متنوعتری باشند و رقابت فزایندهای شکل بگیرد. این محیط متلاطم و متغیر، موجب پیدایش مفاهیم نو در زمینه طراحی سازمان و مدیریت منابع انسانی و از جمله مفهوم چابکی سازمان گردید. در واقع سازمان‌های ...

   مراکز ارتباط با مشتری

   مراکز ارتباط با مشتری

   در عصر کنونی، تغییرات شگرف در تکنولوژی، تحولات سریع و شدید بازارها و سازمانها را با چالش‌هایی جدید در نوع نگرش‌، اهداف و استراتژی‌هایشان مواجه کرده است‌.

   نقش «بازاریابی» در فضای پیچیده رقابتی بانک‌های ایران

   نقش «بازاریابی» در فضای پیچیده رقابتی بانک‌های ایران

   با ظهور بانکهای خصوصی و موسسات اعتباری از اوایل دهه 80 در شبکه بانکی کشور، مبنایی برای تحولات و تغییرات و حرکت به سمت رقابتی شدن این عرصه حاصل گردید. بهطوریکه پس از چند سال زمزمه واگذاری سهام تعدادی از بانکهای دولتی نیز به گوش رسید و این بانکها نیز در حال خصوصی شدن میباشند. این مطلب به نوعی بیانگر بازدهی بالاتر فعالیت بخش خصوصی میباشد و میتواند ...

   عوامل موفقیت فرد و سازمان ( بانک )

   عوامل موفقیت فرد و سازمان ( بانک )

   عوامل حساس در کسب و کار، مانند اعمال حیاتی بدن انسان هستند‌. همانند گردش خون‌، عملکرد قلب‌، ریه¬ها‌، مغز‌، چشم و ... که سلامت و نرمال بودن این بخش¬ها، نشانه سلامتی و ادامه حیات انسان می باشد و عملکرد ناصحیح آن¬ها ممکن است مشکلاتی را به‌بار آورد و حتی موجب مرگ انسان گردد.

   دیدگاه مشتری مداری در بانک شهر

   دیدگاه مشتری مداری در بانک شهر

   امروزه دنیای کسب و کار بر پایه مشتری مداری و رضایتمندی مشتریان استوار شده است به گونه‌ای که گسترش و ارایه خدمات، بدون در نظر گرفتن این اصل نه تنها مشکل بلکه غیر ممکن است.